קופת BRAVO!
BRAVO!

תיאטרון

"לצאת מהארון " תיאטרון בית ליסין יוני 2016

אם ערן זהבי הוא הרכש הכי מוצלח של הסינים , אז בסימטריה אל הכדורגל , יניב ביטון הוא עיסקת המאה של התיאטרון הישראלי . כי יניב ביטון הוא מזמן מגה סטאר . הוא הכל יכול על הבמה , ובכל הצגה שלו הקהל "משתין" מרוב צחוק. יניב המוכשר משנה עורו בצורה..
מאיה בוסקילה כאוויטה פארון באוויטה תיאטרון הבימה
מאיה בוסקילה, החליפה (לסירוגין) שלשום את שירי מימון במחזמר "אוויטה" של הבימה. "אוויטה" מגולל את סיפורה של אוויטה פרון, רעייתו של נשיא ארגנטינה, הקולונל חואן פרון. המחזמר מלווה את אוויטה מתחילת דרכה כמי שהגיעה מן הפרובינציה, ועד הגעתה לשלטון והפיכתה

מחווה לנחום (נחצ'ה) היימן בתיאטרון הקאמרי

04-09-15ההצגה "הכיתה שלנו" פותחת את מסעה בבלקן בעיר "אוחריד "שבמקדוניה


" הכיתה שלנו " מגיעה לסקופיה ( היום החמישי למסע)

הגענו ל"ביטולה" העיר השניה במסע של ה"כיתה שלנו"


הצגת ילדים חדשה במדיטק "לא דובים ולא יער" החל משבת 11-07-15

 To edit - Click here

הצגה חדשה בהבימה "משפחה עליזה" מאת רון קלארק וסם בובריק
ההצגה המלך ואני מאת רוג'רס והמרשטיין מיולי 2015 ברחבי הארץפרמיירה להצגה "אלה גרוסמן" של בית לסין 20-6-15
טקס פרס התיאטרון (לשנת 2014) בתיאטרון עינב 19-06-15


מה קורה להורים כשהילד לא מתקשר טפטוף - הצגות טרום בכורה 28-05-1המחזמר "שיער" בתיאטרון הקאמרי

המחזמר , שעלה לראשונה ב 1967 , שתול במקורו בתקופת "ילדי הפרחים" של שנות השישים – חבורה של פעילים תוססים, ארוכי שיער, שחרטו על דגלם את המאבק לשלום, לשוויון, לאהבה, לחופש ולאחווה בין בני האדם.

תיאטרון בסלון מציג "מופע הקאמבק הגדול של דני שרמן"
"מקורקעת" היא ההצגה הזוכה בפסטיבל תיאטרונטו 2015
4.48 פסיכוזה

על אף שהתאבדה בגיל 28, המחזאית הבריטית שרה קיין נחשבת אחת המחזאיות העכשוויות, החשובות, המקוריות והמשפיעות ביותר בדורה
הצגה חדשה "המוקיון"

האנס שניר הוא ליצן מוכשר, אך מאז שעזבה אותו מארי אהובתו הוא לא מצליח לתפקד. לאחר שבוטלו הופעותיו, הוא חוזר לביתו ופותח בחשבון נפש. דרך הליצנות, שעבורו היא הדרך היחידה, הוא מבקש להשיג את מארי, את עבודתו ואת כבודו בחזרה.


תיאטרון פנימה מציג: "אין לי שם, כי אין לי ילד" יום ה 16.4 בשעה 21:00

"אין לי שם כי אין לי ילד" היא מונודרמה על אמו של שמשון, אישה שאינה נזכרת בשמה בתנ"ך. המחזה עוקב אחרי אישה עקרה שללא ילד אין לחייה משמעות, ובודק את גבולות החיים והאמונה.


סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!