קופת BRAVO!
BRAVO!

פסטיבלים

ערב הפתיחה של פסטיבל הקולנוע הבינלאומי ה.33 של ירושלים יולי 2016
 ערבי פתיחה של פסטיבלים נוטעים בי בכל שנה את תחושת " הדזוו" ובכל זאת בעשור האחרון לא נפקד מקומי בכל ערבי...סוף שבוע אופראי בעכו העתיקה: במסגרת פסטיבל האופרה הישראלית בעכו ה
צילומים מטקס הפתיחה של פסטביל ירושלים לקולנוע


בפסטיבל ירושלים חולקו פרסים לזוכים בפרס קרן ברכה של חממת סם שפיג
'טוסקה' ו'כרמינה בורנה', פסטיבל האופרה במצדה 2015
הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע גאה יחגוג עשור להיווסדו ב- 6-15 ביוני
פסטיבל יערות מנשה | 14-16.5 עשרות מופעים | 8 במות ומתחמים

פסטיבל סולם יעקב ה-39 14-15-16 במאי

מיום ה' בשעה 16:00 עד שבת בשעה  17:00

במתחם נוף גינוסר שלחופי הכנרת

פסטיבל האביב הבינלאומי של ראשון לציון חוגג 16 7-14 במאי

פסטיבל האביב הבינלאומי של ראשון לציון חוגג 16 עם למעלה מ- 200 אמנים, תזמורות, זמרים, זמרות והרכבים בינלאומיים ומקומיים בהפקות ייחודיות ומקוריות

Méditerranée אשדוד הפסטיבל הבינלאומי למוסיקה, קולנוע, ואמנות

למעלה מ- 150 אמנים מוזיקאים, אנשי קולנוע ושפים מובילים יארח השנה הפסטיבל הבינלאומי מדיטרנה אשדוד החוגג שלוש שנים לקיומו. הפסטיבל יתקיים בין ה- 6 ל-11 ביוני ויתפרס על שבעה מתחמי הופעות ואירועים

שלום חנוך פותח את פסטיבל ישראל במופע חד פעמי 

שלום חנוך יארח את ענקי המוסיקה הישראלית : ברי סחרוף, דני סנדרסון ויהודה פוליקר .


פסטיבל מחול בערבה

בין הארועים: מופע טרום בכורה של הכוראוגרף עידן כהן, בכורה ליצירה "MAUVE", מאת הכוריאוגרף ואמן הגאגא סטפן פרי.
25-27 במרץ 2015

הסרטים הישראליים בדוקאביב 2015

13 סרטים ישראלים דוקומנטריים חדשים נבחרו לתחרות הישראלית שתיערך בפסטיבל "דוקאביב" 
ה-17 שיתקיים בין התאריכים 7-16 במאי בסינמטק תל-אביב, נמל ת"א, כיכר הבימה, ״בר קיימא״ שכונת פלורנטין, גינת לווינסקי, במרכז היהודי ערבי ביפו ולראשונה גם במכללת עלמא, בשכונת התקווה ובשכונת יד אליהו.

שבוע הקולנוע הסרבי 2015 מ..02-03-2015 עד .. 08-03-2015 בסינמטק


פסטיבל ימי הפלמנקו ה 21 – אש הפלמנקו לאורך הדורות החגיגה תתקיים במרכז סוזן דלל בתאריכים 19-21 במרץ 2015
פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים- החוגג חצי יובל

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!