קופת BRAVO!
BRAVO!

פלייליסט החתונות של קיץ 2015

מאת: יובל אראל
צילום סטילס: אליצור ראובני

פלייליסט החתונות של קיץ 2015

עדיין חורף וקר, אך זמרי הז'אנר הימתיכוני כבר מוכנים עם מרכולתם לחתונות הצפויות להיערך בקיץ הקרוב, השבוע יוצאים לחנויות המוזיקה שלושה אלבומים חדשים, שלומי שבת עם האלבום "הלב", מושיק עפיה עם האלבום "רק זכרונות" והכוכב הצעיר והעולה שקד קוממי עם אלבום בכורה "אהבה כמו שלך".

                     רוקדים בחתונה. צילום: אליצור ראובני
הקו המאפיין את שלושת המבצעים ואלבומיהם מעבר לסגנון הימתיכוני השולט בהם הוא העיבוד המוזיקלי המלוטש והמהוקצע בתזמור ועריכת המנגינות לצד הטקסטים הקורצים בדיוק לרחבת השיש הבוהקת של אולמות וגני החתונות, החל מהשיר שיהווה את הליווי המוזיקלי לריקוד המסורתי של החתן והכלה שמבחינתי יהיה השיר הפותח את אלבומו החדש של שלומי שבת "האחת מבין כולן", עובר לשיר הנושא "הלב" העטוף בצלילי גיטרה ספרדית, את המשך חגיגת הריקודים של אורחי החתונות ילוו שקד קוממי עם להיט חדש "מתמכר" הנשמע כתוצר מדוייק ומסונטז לאווירה הזו, במקצבים, מעברים, מבנה שירה וטקסט, בכלל אלבום הבכורה של שקד מציג ווקליסט מהזן האייל גולני (לטובה, לטובה) המבצע שירים שנעים בין בלדות רומנטיות למקצבי ענטוזים וכפיים.
אם כבר ציינתי כפיים הרי שמושיק עפיה הוא פס הקול הממשיך לתוך הלילה עם שורת שירי צהלולים, כפיים והופה, הדיסקו הימתיכוני של עפיה הנע בין טורקיה, יוון ודאנס אירופאי של מועדוני גאים גאות הנו המרקיד הלאומי.
תכינו את החליפות והצ'קים...

טעימות מהאלבום "הלב" של שלומי שבת
https://youtu.be/gvvTmjvkYgk
פלייליסט האלבום רק זכרונות של שלומי עפיה
https://www.youtube.com/playlist?list=PLpCJnLWODdUYvIr3t6nCeOi3TrwVDsoKc
פלייליסט האלבום אהבה כמו שלך של שקד קוממי
https://www.youtube.com/playlist?list=PLCLtoRWaZWVJwnUhFfuk336M2d4KtefpO


סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!