קופת BRAVO!
BRAVO!

סרטים

שוד אמריקאי מה- 6.8.15 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 פרש בודד Dark Horse מה- 20.8.15 בבתי הקולנוע ברחבי הארץלראשונה בישראל- כוכבי הילדים הגדולים על מסך הקולנוע בסרט מוסיקלי

סרטו החדש של עמוס גיתאי "רבין היום האחרון" התקבל לפסטיבל ונציה 02סרטה של הבמאית הדר מורג "למה עזבתני" התקבל לפסטיבל ונציה 2015


 הסרט הקול בראש מה..18-06-15 בבתי  הקולנוע      נשיא על הכוונת מה-2.7.15 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

פורסמה רשימת הסרטים שיתחרו בפסטיבל קולנוע ירושלים 2015

לקראת ההשקה הרישמית של סינימה סיטי כפ"ס במתחם G

מקס הזועם: כביש הזעם אוסטרליה / ארה"ב (2015)


סרטי יום השואה בסינמטק תל אביב יום ד',ה' 15,16/4/15מהיר ועצבני 7 ז'אנר: פעולה, מותחן

מהיר ועצבני 7, הסרט הגדול, המושקע והטוב ביותר בתולדות הסדרה מגיע ב – 01.04.15 לאקרנים בישראל! 


הקרנת סרט לכל המשפחה "איגור ומסע האגורים" יום שני, 6.4.2015

הקרנת סרט לכל המשפחה – הכניסה חופשית
גלריית המדרשה – הירקון 19 מזמינה אתכם להקרנת הסרט "איגור ומסע האגורים" 
יום שני, 6.4.2015 בשעה 17:00

ערב הפתיחה של שבוע הקולנוע הצרפתי בסינמטק ת"א 15-03-15הסנדלר מה- 26.3.15 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ
הסרט" בוב ספוג" החל מ04-03-15 בקולנוע

הנה הוא מגיע אלינו , אוד אחד מחביבי הילדים 
בסרט משעשע שגם ההורים יוכלו להנות.
מומלץ ביותר לפנות זמן לשעתיים של פופקורן ובוב ספוג


הסרט "הדב פדינגטון" החל מה-26 במרץ בבתי הקולנוע


הסרט " אל תוך היער"


גרסה מודרנית השוזרת בתוכה את אגדותיהם האהובות של האחים גרים. 


 קינגסמן: השירות החשאי באנגליה 2015

מבוסס על ספר הקומיקס מאת מארק מילר ודייב גיבונס 

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!