קופת BRAVO!
BRAVO!

ספרים חדשים - מרץ

מאת: יעל חן


ההיסטוריה של המחר

מאת יובל נח הררי

 אחרי שהאדם השתלט על כדור הארץ, הוא הציב לעצמו שלושה יעדים חדשים: לחיות לנצח, להיות מאושר, ולשדרג את עצמו לדרגת אל. לשם מכוונת האנושות את מאמציה יום יום, שעה שעה, במעבדות, במכוני מחקר, בשווקים, ובפסי הייצור. זה התהליך החשוב ביותר שהאנושות עוברת בעת הזו. הוא מעצב לא רק את עתיד העולם, אלא גם את היומיום של כל אחד ואחת מאתנו.

ספרו הראשון של יובל נח הררי, קיצור תולדות האנושות, תיאר כיצד הפך קוף-אדם אפריקאי לשליט כדור הארץ. הספר הוביל את רשימת רבי המכר בישראל במשך יותר משלוש שנים, תורגם ליותר משלושים שפות

הוצאת דביר

480 עמ'     

78 ₪


שלוש קומות

מאת אשכול נבו

 "קורה משהו. אני לא יכולה לספר אותו לאף אחד. אבל חייבת לספר אותו למישהו".-

אף פעם אי אפשר לדעת מה מתרחש מאחורי הדלת של השכנים. שלושה וידויים עוצרי נשימה של שלושה דיירים בבניין אחד במרכז הארץ, משתלבים זה בזה וחושפים את השקרים והסודות שבלעדיהם משפחות לא יכולות להתקיים.  ספר חדש לאשכול נבו.

הוצאת זמורה

272 עמ'

69 ₪

תבל ומלואה

סיפורו של איש מוסד

מאת נחיק נבות

תבל ומלואה הוא סיפורו של נער צעיר, שהצטרף כבר בגיל 14 לשירות הידיעות של ההגנה,  גויס לשירות הביטחון על ידי איסר הראל ומילא כל תפקיד אפשרי במוסד ואף כיהן כמשנה לראש המוסד וכמפקד אגף תבל, האגף שאחראי לקשרים המודיעיניים החשאיים של מדינת ישראל.

תבל ומלואה מביא את סיפור הקמתו והתפתחותו של המוסד דרך עיניו של אחד מלוחמי הסתר של אותם הימים, מארגון קטן שנולד עם הקמת המדינה ועד לגוף המודיעיני בעל המוניטין הגדול ביותר בעולם.

הוצאת כנרת, זמורה

270 עמ'

74 

מרוץ שליחים

מאת אריאלה גולדמינץ

ספר ביכורים המספר על שכונת הדר בחיפה . שם,  בתוך קונדיטוריה , מתנהלות אהבות שמחות ושמחות פחות. זוהי יצירה שבה חיי היום-יום נבחנים מבעד לעיניים פקוחות ומפוכחות, הרואות אותם על עליבותם ויופיים כאחד.

הוצאת זמורה

 232 עמ' 

69 

תעלומת העיניים השחורות-כחולות

אלכס פז-גולדמן

זהו ספר המיועד לבני נוער, המדבר על הפכים שנמסכים. הוא מתרחש בישראל של שנות השישים, וגורלם של גיבוריו נקשר באירועים היסטוריים שנחקרו ונבדקו, אך במידה רבה נשארו בגדר תעלומה עד היום.

הוצאת כנרת, זמורה

264 עמ'

 59 ₪

 עשרה קופים

ספר מספרים

מאת אנְתוֹנִי בְּרָאוּן

 הִצְטָרְפוּ אֶל מִשְׁפַּחַת הַקּוֹפִים לְמַסָּע בֵּין מִסְפָּרִים. מֵאָז סִפְרוֹ הַנּוֹדָע  "גּוֹרִילָה  " הָפְכוּ הַקּוֹפִים לְגִבּוֹרֵי סְפָרָיו הָאֲהוּבִים שֶׁל אַנְתוֹנִי בְּרָאוּן - מֵהַיּוֹצְרִים הַמּוֹבִילִים בְּסִפְרוּת הַיְּלָדִים הָעוֹלָמִית.

הוצאת כנרת

 49 ₪

הַכּוֹכָבִים הֵם הַיְּלָדִים שֶׁל הַיָּרֵחַ

מאת יְהוֹנָתָן גֶּפֶן

איורים: נורית גפן-בצר

 יְהוֹנָתָן גֶּפֶן הָיָה אַבָּא צָעִיר כְּשֶׁכָּתַב אֶת הַכּוֹכָבִים הֵם הַיְּלָדִים שֶׁל הַיָּרֵחַ. שְׁלוֹשִׁים שָׁנִים חָלְפוּ מֵאָז רָאָה אוֹר סֵפֶר הַשִּׁירִים הַיָּפֶה הַזֶּה, וְהוֹצָאַת דְּבִיר חוֹגֶגֶת אֶת הַתַּאֲרִיךְ הֶעָגֹל בְּמַהֲדוּרָה חֲדָשָׁה לְיַלְדֵי הַמֵּאָה הָעֶשְׂרִים וְאַחַת.

הוצאת דביר

 64 ₪

האיש עם החור

מאת אסף זינר

לכולנו יש "חורים". כל איש והחור שלו - הנקודה החלשה והכואבת שלו, שאיתה הוא צריך להתמודד במהלך חייו.  האיש עם החור מלמד אותנו, בחינניות ובחיוך, שסוד החירות מצוי למעשה בתוכנו:  שאם נחדל לחפש "אשמים" מחוץ לנו, נסבול פחות ונתפנה להגשים את עצמנו. 

סיפור-משל על חור ועל היכולת לבחור - בכל גיל ובכל מצב.

הוצאת  "אופיר ביכורים"

54 ₪

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!