קופת BRAVO!
BRAVO!

נשיא על הכוונת מה- 2.7.15 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

שיא על הכוונת
Big Game
מה- 2.7.15 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ


הביקורת:

״אקשן עוצר נשימה בשילוב פאנצ׳ים ורגעים קומיים, רגע אתה מתגלגל מצחוק ורגע המתח קורע את המסך. ״נשיא על הכוונת״ מצליח לקיים את ההבטחה שבו - זהו סרט פעולה רציני. בין סצנות האקשן אנו זוכים לראות רגעים נפלאים בין צמד הגיבורים המדהים של הסרט״ 

(* * * *) אריק היליס- THE MOVIE WAFFIER

״הילד טומילה גונב את ההצגה. ברור שהוא נכנס לדמות. השחקן הצעיר מבין את ההומור כאן, עד כי בסוף הסרט חשוב לנו יותר כיצד הוא נתפס ע״י אביו ופחות מה עולה בחייו של הנשיא.״ 
Hollywood Reporter

״׳נשיא על הכוונת׳ הוא כיף גדול. הסרט מצליח להתמודד עם לוגיסטיקה מונומנטלית, כמו גם עם הומור. אחת מאותן קומדיות נדירות שחייבים לראות על המסך הגדול.״ 
דיויד דארסי – Screen Daily

״משעשע ומקסים. ׳נשיא על הכוונת׳ הוא שילוב של סרט אקשן אירוני שתמיד מודע לעצמו. הסרט לא לוקח את עצמו ברצינות מידי, ומספק הרפתקת פעולה מרגשת כמוה לא ראיתי זמן רב.
THE MOVIE BLOG

״אוני טומילה הצעיר פשוט נהדר, והכימיה בינו לג׳קסון המשופשף נפלאה״
דייב האוס – FILMS


         מהשני ליולי בבתי הקולנוע בארץ


תקציר:

בתא הטייס של מטוס נשיא ארה״ב, ה-״אייר פורס 1״ מתקבלת התרעת יירוט - נשק שוגר לעבר המטוס. מערכות ההגנה נגד טילים של המטוס לא עובדות, ונוהל מילוט מהמטוס מתבצע מיידית. הנשיא מובל במהירות לתא משוריין שמשוגר הרחק מהמטוס, שניות לפני שהטילים פוגעים בו.

במטה הפנטגון של הסי.איי.אי. מתקבלות אותות המצוקה מאייר פורס 1 וצוותי חילוץ נשלחים למקום. יקח להם זמן רב להגיע לפינלנד הרחוקה ולמיקומו המבודד של המטוס.

המטוס מתרסק מעל צפון פינלנד, והתא המכיל את הנשיא נוחת באמצע יער שומם. מישהו נמצא מחוץ לתא ומצליח לחלץ את הנשיא. זהו נער פינלנדי, שבעזרתו ינסה נשיא ארה״ב להילחם על חייו ולחמוק מהטרוריסטים שירטו את המטוס ומעוניינים ללכוד אותו, להרוויח זמן ולנסות לפגוש את כוחות החילוץ.

במוי ותסריט: ילמרי הלנדר
הפקה: וויל קלארק, פטרי יוקירנטה, אנדי מייסון, ינס מרר
צילום: מיקה אורסמה
עריכה: איקה הסה
שחקנים: 
סמואל ל.ג׳קסון – בתפקיד נשיא ארה"ב וויליאם אלן (״הנוקמים״, טרילוגיית "מלחמת הכוכבים", "ג'אנגו ללא מעצורים", "קינגסמן: השירות החשאי", "ספרות זולה")
אוני טומילה - בתפקיד אוסקרי, הנער הפינלנדי
ריי סטיבנסון – בתפקיד מוריס (״ת׳ור״, "המעניש", "החבר'ה האחרים", "מפוצלים")
ג׳ים ברודבנט – בתפקיד הרברט (זוכה האוסקר וגלובוס הזהב על תפקידו ב״איריס וג'ון״. "אשת הברזל", "כנופיות ניו-יורק", "מולן רוז'", "יומנה של ברידג'יט ג'ונס")
ויקטור גרבר – בתפקיד סגן הנשיא (״ארגו״, ״קונג פו פנדה״, ״טיטניק״)
טד לוין (״אמריקן גנגסטר״)
פליסיטי האפמן – בתפקיד ראשת הסי.אי.איי (״מגנוליה״, ״עקרות בית נואשות״, "טראנס אמריקה" עליו זכתה בגלובוס הזהב לשחקנית ראשית והיתה מועמדת לאוסקר)

אנגליה/פינלנד/גרמניה 2014
90 דקות

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!