קופת BRAVO!
BRAVO!

מופע המחול 4 גברים, אליס, באך והצבי 30/12 21:00. מוזיאון ישראל


מופע המחול 4 גברים, אליס, באך והצבי
מאת עודד גרף ויוסי ברג
המופע השני בסדרת מופעי מחול במוזיאון ישראל ירושלים במסגרת התערוכה "עד אשר נמצא מקום"
יום שלישי, 30/12 בשעה 21:00. מוזיאון ישראל בירושלים


המופע השני במסגרת סדרת מופעי המחול במוזיאון ישראל בירושלים הינו "4 גברים, אליס באך והצבי מאת עודד גרף ויוסי ברג. כל מופעי הסדרה מתקיימים בחללים אינטימיים במוזיאון ומאפשרים מפגש מיוחד במינו בין יוצרי מחול נבחרים לבין אמנות ויזואלית וגלריות מוזיאליות. 
"4 גברים, אליס, באך והצבי" של עודד גרף ויוסי ברג הינה פנטזיה הומוריסטית אפלה לצלילי יוהאן סבסטיאן באך על ארבעה גברים המנסים לגלות את ה "גבר" האולטימטיבי ומעיזים להטיל ספק בקיומו. המופע משלב טקסט, שירה וריקוד.


המופע יתקיים ביום שלישי, 23/12 בשעה 21:00.
מחיר הכניסה למופע: 65 ₪ מחיר הנחה למנוי, סטודנט או חייל: 50 ₪. המחיר כולל ביקור במוזיאון משעה 20:00.


כל אחד מהיוצרים שנבחרו לקחת חלק במסגרת ייחודית זו, יציע זווית חדשה ליצירה מוכרת שלו. בניגוד למסגרת הבימתית המוכרת, המפגש עם יצירת מחול בחלל מוזיאלי יוצר קשר אינטימי ובלתי אמצעי בין הקהל לבין האמנים המופיעים. החלל עצמו והיצירות המצויות בו טוענים את יצירת המחול במשמעויות חדשות, והיא מצידה מעניקה להם מימד נוסף. כך נוצר שיח ייחודי במינו בין יוצר המחול והרקדנים לבין האמנות הויזואלית ולבין הקהל.
יוצרים נוספים שישתתפו בסדרת המחול של מוזיאון ישראל הם: שלומית פונדמינסקי, ניב שינפלד ואורן לאור, אבי קייזרוסרג'יו אנטוניו, עידן שרעבי, נעה צוק, הלל קוגן, יסמין גודר, דפי אלטבב ורננה רז. 


מופעי המחול במסגרת התערוכה "עד אשר נמצא מקום":
30/12/14 – עודד גרף ויוסי ברג:4 גברים, אליס, באך והצבי 
6/1/15 – שלומית פונדמינסקי: Mantra& La Divina
13/1/15 – ניב שינפלד ואורן לאור: דירת שני חדרים
20/1/15 – אבי קייזר וסרג'יו אנטוניו: מקום שלך
27/1/15 – עידן שרעבי: Makom
3/2/15 – נעה צוק: ארץ הדום דום; הלל קוגן : אוהבים ערבים
10/2/15 – יסמין גודר: Like A Lion Lie
17/2/15 – דפי אלטבב: רגישות לחום
24/2/15 – רננה רז: תמונות בתערוכה 

המופעים ייערכו בתערוכה "עד אשר נמצא מקום" בימי שלישי בשעה 21:00
המחיר כולל ביקור במוזיאוןמשעה 20:00.
מחיר הכניסה למופע: 65 ₪ מחיר הנחה למנוי, סטודנט או חייל: 50 ₪

מוזיאון ישראל בירושלים,
אתר המוזיאון: https://www.imjnet.org.il

                    הוסף תגובה

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!