קופת BRAVO!
BRAVO!

גוייבות- 
סרט ילדים חדש 

מאת:
אליצור ראובני

צילומי סטילס :
אליצור ראובני

לראשונה בישראל-
כוכבי הילדים הגדולים על מסך הקולנוע בסרט מוסיקלי לכל המשפחה

סרט ילדים עלילתי באורך מלא'
בהשתתפות כוכבי הילדים המובילים בישראל בשילוב בובות 

הנהירה לפרימיירה של גואבות                                                     צילום: אליצור ראובני

איזה כייף היה לראות את מאות הילדים והוריהם הסלב הופכים את הפרימיירה לסרט החדש "גוייבות" להפנינג אחד גדול , שכולם מצטלמים עם כולם צוחקים עם כולם חטיפים ומתוקים כיד המלך וארוחות ילדים לרעבים שבהם , בקיצור יה זה הצהריים הכי שמח שהייתי לאחרונה ובעצם למה ל"קשקש" די לראות את התמונות ולהבין איזו היסטריה ייצר יובל המבולבל שהותיר אחריו מאות תמונות מגנטים לילדים והוריהם שיצאו מהסרט וקבלו תמונת מגנט למזכרת .


כוכב הילדים יובל המבולבל לא הפסיק להתראיין במשך כל קבלת הפנים                                                                                                                          צילום: אליצור ראובני

אין ספק שהסרט גוייבות יהפוך ללהיט הילדים בקייץ 2015 ולסרט קאלט לנכס צאן ברזל . כי הרי הילדים זה משהו שמתחדש ומתחלף כל הזמן.
חברי, קחו את הילדים ורוצו להנות מהשטויות של יהורם גאון בתפקיד בוריס 
חנה לסלאו בתפקיד קונטסה, הילדה נאיה פדרמן בתפקיד בילי ,
מאיר סויסה בתפקיד ראש המועצה 

יובל המבולבל בתפקיד ג'ובאני הספר דוד חיים בתפקיד הדוד חיים 

הכרזה היפה של הסרט הייתה בכל פינה                                        צילום: אליצור ראובני

עדן הראל ועודד מנשה בתפקיד ההורים של בילי והילה ערן בתפקיד הכתבת 


הפקה של הילה הפקות וסרטי יונייטד קינג. 
מפיקים: משה אדרי, לאון אדרי, הילה ערן הראל, עופר נעים
במאי: קובי מחט
תסריטאים: אלון גור אריה וקובי מחט
הפקה מוסיקלית: חזי שקד 
מופץ ע"י סרטי יונייטד קינג

אורך הסרט: 80 דקות 

it.

הילדים הרבים פשוט לא ידעו את נפשם לפגוש את כוכבי הסרט                                                                                                                                      צילום: אליצור ראובניהסרט יעלה לאקרנים בבתי הקולנוע ברחבי הארץ ב- 2 ביולי 2015

בבניין המשותף שבמועצה המקומית הקטנה, גרות שלל דמויות מצחיקות ומשונות, אנושיות ובובות. פרצי'ק המנקה, ג'ובאני הספר והכלב שליכטה, ירדוס החופף הרגזן , עדנה השכנה הרכלנית וגם דייר מסתורי שאף אחד לא ראה מעולם.

אל הקלחת המשותפת עוברת משפחה חדשה עם בתם בילי, ילדה שובבה ומצחיקה שנהנית לגלות את הפינות הקסומות בבניין המשותף ובעיקר את עץ הגויאבות. 

מי שפחות אוהב את העץ הוא ראש המועצה העשיר שגר בבית הסמוך, והגויאבות הבשלות נופלות על ראשו. ראש המועצה חסר חוט שדרה אמיתי אבל העוזרת האישית שלו – קונטסה - מחליטה שאת העץ ה"מזלזל" יש לעקור.

במהלך הסרט תילחם בילי בהחלטות ראש המועצה ועוזרתו כדי להשאיר את העץ על תילו ותיסחוף אחריה במחאה חברתית את דיירי הבניין והמועצה כולה. הניצחונות הקטנים של בילי במאבק יביאו את קונטסה להסלמת הפעילות נגד העץ והדיירים, ובילי תגלה שכדי לשמור על העץ נחוץ מאבק אמיתי


לצפייה בגלריית התמונות המלאה לחצו כאן

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!