קופת BRAVO!
BRAVO!
התערוכה של האמנית סטפי גייזר רובין מגיעה לישראל 

"המון העם" 

בין כתבי התנ"ך לברית החדשה 

אוצר התערוכה: יוחנן הרסון 

1 -_11 בספטמבר בחלל ארט מרקט בתל אביב 


 ארט מרקט שמחים לארח את תערוכת הציורים "המון העם" של האמנית סטפי גייזר רובין . תערוכת הציורים "המון העם" תפתח ב-1 בספטמבר ותמשך עד ה11 בספטמבר בחלל ארט מרקט בתל אביב.


בתערוכה יוצגו 20 ציורים, פרי עבודתה של האמנית הבינלאומית סטפי גייזר רובין. ההשראה לציורים הינה הזוית היהודית מתוך "הבשורה של מתי" מהברית החדשה. "בשורת מתי" נחשבת בעיניי רבים לבשורה היהודית ביותר מבין סיפורי הבשורות והיוותה השארה לעשרים הציורים שציירה האמנית היהודית משחית סטפי גייזר רובין. ציורי האקריליק שציירה על קנבס כוללת גם ציור המתאר את נס האכלת ה-5000 מהמון העם ליד הכנרת. ציור זה שמתוכו נגזר שם הסדרה כולה "המון העם", מהווה את מוקד סדרת הציורים. למעשה, בציורים ניתן לראות את הנושאים היהודיים אצל מתי והם הבסיס לרוב התערוכה. "הציור המרכזי בתערוכה מתאר את ישוע (זה המכונה ישו בארץ) בזמן שהביט בהמון העם בכנרת" אומרת רובין, "הוא הצליח לראות מעבר לפרצופים עצמם, הצליח לראות לתוך ליבם, נשמתם וצרכיהם. זהו דימוי של ישוע אותו יכולים להבין היהודים מאחר ויש הרבה מאד סבל בין היהודים חשוב עניין החמלה רבה כלפי אלו שסובלים.... " התערוכה הוצגה עד כה בסן פרנסיסקו, ניו-יורק, וושינגטון, לוס אנג'לס ובפסטיבל האמנויות Coconut Grove Art Festival and St. Stephen’s Art Festival. בפלורידה ומגיעה לראשונה לישראל. כמו כן, החל מינואר 2017 התערוכה תוצג בפריז, ברלין ולונדון.      "התערוכה של האמנית סטפי גייזר רובין מגיעה לישראל "המון העם" בין כתבי התנ"ך לברית החדשה"
הפתיחה החגיגית של התערוכה תתקיים ב1 בספטמבר בשעה 20:00 בחלל ארט- מרקט כמו כן, בחמישי , 8 בספטמבר בשעה: 20:00 יתקיים אירוע חגיגי נוסף- הקהל מוזמן. 


סטפי גייזר רובין (Steffi Geiser Rubin) (1950), נולדה וגדלה בברונקס בניו-יורק, סטפי עבדה בתחום עיצוב גרפי בלוס אנג'לס, שיקגו, צ'אטנוגה ומרילנד, שם יסדה את החברה הפרטית שלה Now You See It Graphics 


בשנת 1980 סטפי ציירה אוסף צבעי מים, מבוסס על תמונות בשחור לבן, המתארות את החיים באירופה שלפני מלחמת העולם השניה. היא גם איירה "בין הצללים" (Between the Shadows) ספר שירה הנכתב על ידי טאובה הרמן ז"ל, ניצול שואה. סטפי איירה כמה ספרי ילדים, בעיקר "אמא על הבימה - האמא שלי היא רב" על ידי מינדי אברא פורטנוי, אחת הנשים הראשונות שהוסמכו בתנועה הרפורמית. במשך הזמן הזה סטפי היתה פעילה בפסטיבל מקומי לאמנות יהודית, דיברה על אומנות בכנסים והציגה את עבודתה באירועים שונים. בשנת 2010 סטפי השלימה תואר שני בלימודי יהדות מטעם אוניברסיטת טאוסון, עם דגש לפילוסופיה ומיסטיקה יהודיות. התזה שלה התמקדה בספר המיסטי "ספר יצירה" והנושא של בריאת היקום דרך שפה, במיוחד דרך ייצור של אותיות עבריות. באותה שנה, היא החלה לצייר שוב, הפעם עבדה בצבע אקרילי, ציירה עבודות גדולות בצבעים בהירים ונועזים בסגנון חופשי, הנבדל בהרבה מעבודותיה הקודמות בצבעי מים. בשנת 2014 ציירה לספר "המון העם"           "תפילת האדון" מתוך התערוכה-"המון העם"
כיום סטפי מתגוררת בצ'אפל היל, בצפון קרוליינה, שם היא עובדת כדי להשלים את הפרויקט שלה, "התחלות", שהוא מסע הציור דרך הספר בראשית. 


Art Market הוא חלל חדשני הממוקם בנמל תל-אביב, ומזכיר את חללי האמנות שבסוהו בניו יורק. החלל בעל אופי ייחודי שהופך את המפגש עם אמנות איכותית לנגישה גם לאנשים שאינם נוהגים לרכוש אמנות ואינם רואים עצמם כאספנים. המקום מחזיק באוסף יצירות המאפשרות לקהל הרחב הזדמנות לשוטט, לגלות ולרכוש אמנות, לבית או למשרד, והכול במחירים הוגנים. חלל Art Market שייך לקבוצת ברונו ארט ששורשיה לפני כ- 100 שנה, המשכה בגלריה ברונו בתל-אביב, והיום מחזיקה בגלריות באיים הקרביים, הודו ובסינגפור, ומשווקת יצירות אמנות ישראלית בארה"ב ובאסיה. 


הקהל מוזמן - הכניסה חופשית התערוכה תתקיים בין 1 בספטמבר – 11 בספטמבר בחלל ארט- מרקט בתל אביב. 


ברחוב התערוכה 3, (סוף רחוב הירקון פינת דיזנגוף) תל-אביב. 


שעות פתיחה: ימים א'-ה': 09:00-19:00, ימי ו': 09:00-14:00 


פרטים נוספים Art Market: www.artmarketisrael.com 


טל': 03-6488070 


נגישות לבעלי מוגבלויות

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!