קופת BRAVO!
BRAVO!

  הרפובליקה בפארק

מופע של להקת OneRepuclic בפארק הירקון, חמישי, 28.05.2015, אבי נישניבר ושרי ישראל מביאים את המראות והחוויות מהמופע עבור יובל אראל שנסע כל הדרך לפסטיבל ישראל בירושלים.

עונת מופעי הפארק נכנסה להילוך גבוה כאשר חברי להקת הפופ רוק האמריקאית OneRepublic פתחו את סבב ההופעות האירופאי של הלהקה דווקא בישראל בהופעה בתל אביב, פארק הירקון גני יהושוע מול כעשרים אלף צעירים וצעירות במיוחד.

כבר מהשעה חמש וחצי אחר הצהריים החלו לנהור לכיוון הפארק אלפי צעירים, רובם המכריע נערות ונשים צעירות מאוד, אחוז קטן מהן הצליח לגרור את חבריהן עימן. המופע נפתח עם עלייתו של הזמר שלנו, הראל סקעת אשר שנבחר להיות האיוונט המחמם, וסחף את הקהל שהחל למלא את המתחם.

ההרכב המגיע ממדינת קולורדו שבארצות הברית נחשב כיום בשיא הפופולריות שלו, עובדה המוסיפה נופך חשיבות מיוחדת לעובדה שישראל נבחרה באתר פתיחת הסבב, בעוד אנחנו כבר מורגלים לקבל שאריות אמני בינלאומיים שכבר החלו את המסע לאחור משיא תהילתם.

OneRepublic נתנו לקהל שהגיע לפארק מופע שהחל בול בזמן שנקבע וכלל את מיטב להיטיהם ללא אפקטים מיותרים, ללא תחמוני פליי בק, פשוט מוזיקה אמיתית המבוצעת אל מול עיני ואוזני הקהל שטרף את המופע ונטל חלק בשירת הלהיטים הגדולים דוגמת " Love runs out", "Apologize", "If I Lose Myself", "Counting Stars" ועוד להיטים נוספים.

בסשן ארבעת השירים הראשונים ראיין טדר הסולן היה מלא באדרנלין ורץ מצד אל צד על הבמה אחוז תזזית, אולם בשיר החמישי הוא פשוט נטל גיטרה אקוסטית והתרכז כל כולו בקהל ששיתף פעולה. ראיין נטל מסרטת וידאו שהייתה בקצה הבמה והחל לתעד את הקהל אשר ראה את עצמו מככב על המסך הגדול שבחלקה האחורי של הבמה, לא די בכך אלא שבהמשך המופע הוא אף ירד לעבר הקהל בקדמת הגולדן רינג, לקח סמארטפון מאחת הצופות ותיעד מלמעלה את הנעשה.

אחד הרגעים המרגשים במופע היה ממש בסוף, בשיר השני בהדרן שירו של פרנק סינטרה - what a wonderfull world כאשר כל הקהל ללא יוצא מהכלל, על פי בקשתו של ראיין הפעיל את אפליקצית הפנס בסמארטפונים וכל הפארק הוצף באור זוהר ומנצנץ.

במהלך המופע הצהיר ראיין טדר אל מול הקהל כי הם מתכוונים לשוב ולהופיע בישראל, כאשר התייחס לאלו המבקשים למנוע מאמנים להופיע כאן (היי רוג'ר פאקינג ווטרס המגעילול והטרחני) ואמר במפורש כי אצלהם לא מתעסקים בפוליטיקה והם מתעמקים ביצירת מוזיקה ואהבת הבריות. סוג של נקודת אור בענן המשחיר המאיים על סצנת מופעי החו"ל בארץ, אין ספק שעבור מעריצי ההרכב הרבים היה זה אחד הערבים אם לא ה...

ליין אפ: Don't look down , Light it up , Secrets , All the right moves , What you wanted , Stop and stare , Something I need , Apologize , Budapest , Preacher , Good life , Counting stars , Can't stop , Au Revoir , Feel again , I lived , Love runs out , Wonderful world , If I lose myself

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!