קופת BRAVO!
BRAVO!

הסרט התאוריה של הכל על חייו המרתקים של סטיבן הוקינג


THE THEORY OF EVERYTHING 
בבתי הקולנוע החל מה – 25.12.14 
בהפצת גלובוס מקס
במאי: ג'יימס מארש.
משתתפים: אדי ריידמן, פליסיטי ג'ונס, צ'רלי קוקס.
ז'אנר: תיעודי, דרמה.
"However bad life may seem, where there is life there is hope"
– Stephen Hawking

תקציר:
מבוסס על ספרה של ג'יין הוקינג "מסע אל האינסוף: חיי עם סטיבן".

ג'יימס מארש, הבמאי זוכה פרס האוסקר, מביא את סיפור האהבה המופלא הפיזיקאי הנודע סטיבן הוקינג ואשתו ג'יין.

הסרט עוקב אחרי התאהבותם חסרת הגבולות, מסירותה הבלתי נלאית של ג'יין, גילוי מחלתו של הוקינג, פריצות הדרך הפיזיקאיות והאופטימיות הטמונה באישיותו.
בשנת 1963 הוקינג (ריידמן), סטודנט לקוסמולוגיה באוניברסיטת קיימברידג', עובד על הדוקטורט שלו המציג הסבר פשוט להקמת היקום.

אולם כאשר מלאו לו 21 שנים, מתקבלת אבחנה רפואית קשה מנשוא המגלה כי הוקינג חולה במחלה נדירה בשם נוירון מוטרי (ALS).

הרופאים העריכו כי תוחלת חייו הנוכחית תהייה לכל היותר כשנתיים. אולם הוקינג מסרב לקבל את האבחנה ויחד עם אשתו ג'יין (ג'ונס) הנלחמת יחד איתו במכת הגורל הם מצליחים להמשיך קדימה למרות המחלה. ובעזרתה של אישתו ג'יין ומסירותה הוקינג מסיים את הדוקטורט שלו בהצלחה, מתחתן ומקים את משפחתו.

"התיאוריה של הכל" הנו ספור יוצא דופן, מעורר השראה על דביקות במטרה, אהבה חזקה ואמונה. 


ג'יימס מארש (במאי):
גיימס מארש הבמאי והמפיק הברטי ידוע בכישרונו כבמאי עוד משנת 2008, בה זכה לפרס האוסקר על הסרט התיעודי הטוב ביותר "איש על חוט". את תחילת הקריירה שלו החל בסרטים התיעודיים שביים עבור ה - BBC, שלאחריהם הספיק לביים סרטים רבים הידועים בשמם:" הטיול ויקונסין המוות", "המלך", "פרויקט נים" ועוד. ידוע שאת השראתו לסרט "פרויקט נים" שאב מהסרט ET .

אדי ריידמן (סטיבן הוקינג):
ריידמן, שחקן קולנוע ותיאטרון אנגלי, זוכה פרס הטוני. ריידמן ידוע בשל הופעתו המרשימה ובלתי נשכחת בסרט "עלובי החיים" בשנת 2012. הופעת הבכורה של אדי הייתה בשנת 2006 בסרט האימה האוסטרלי "נפשות תאומות". את פרס טוני קיבל על הופעתו במחזמר "red" בברודווי. לצד קריירת המשחק, ממלא רד גם כדוגמן הבית של חברת ברברי , בית האופנה הבריטי.

פליסיטי ג'ונס (ג'יין הוקינג) :
ג'ונס שחקנית קולנוע ,טלוויזיה ותיאטרון אנגלייה שזכתה להכרה רבה אודות הופעתה המרשימה בשנת 2011 בסדרת הדרמה "כמו משוגעים". את הופעת הבכורה שלה, הפגינה בסדרת הפנטזיה "המכשפה הגרועה ביותר" עוד כשהייתה תלמידה. 

צ'רלי קוקס (יונתן הלר ג'ונס):
שחקן קולנוע וטלוויזיה בריטי. בשנת 2007 שיחק בסרט "אבק כוכבים" , ובשנת 2011-2012 הופיע בתפקיד משנה בסדרה האמריקאית " אימפריית הפשע". בימים אלו עובד קוקס על סדרה נועזת שעתידה לצאת בשנת 2015. 

אורך הסרט: 123 דק'.

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!