קופת BRAVO!
BRAVO!


מאת: אליצור ראובני 


הג'וב הצרפתי Bastille Day בבתי הקולנוע החל מה – 14.7.16 בהפצת גלובוס מקס ז'אנר: 


אקשן, מותחן 


משתתפים: ריצ'רד מאדן, איריס אלבה, קלי קיילי בימוי: ג'יימס ווטקינס 


חגיגה של אקשן ושל מותחן קולנועי , 

כי מה מחפשים חובבי הז'אנר של הקאשן והמתח ? 

כי מה שהם מחפשים מגיע הסרט הזה שבתזמון מצמרר מקדים את האירועים האחרונים שהיו ביום הבסטיליה האחרון בצרפת. 

אדריס אלה שהוא הכוב החם ביותר בעולם . מספק את הסחורה ובקצב מדהים של התרחשויות מצליח הבמאי המצויין ג'יימס ווטקינס להוציא מהשחקן הענק הזה 110 %מיכולתו בתוצאה מרשימה שלא משאירה את הצופים אדישים . 

ציון לשבח לצילום נפלא פס קול ועריכה מושלמים . מזכים את הסרט הזה בציון הגבוהה של 9 בסולם בילוי נעים ריצ'רד מאדן, איריס אלבה, קלי קיילי בסרט- "הג'וב הצרפתי"

 

העלילה 


מותחן פעולה מסחרר בכיכובו של אחד הכוכבים החמים בתעשיית הבידור, אדריס אלבה המתגלה ככוכב אקשן (ואף קומיקאי) עולה. צמד בלתי אפשרי של כייס רחוב וסוכןCIA נאלצים לעבוד ביחד כדי לחשוף ולעצור קונספירציה קטלנית 


מייקל מייסון (ריצרד מאדן, משחקי הכס) הוא כייס אמריקאי שחי בפריז, גונב יום אחד את התיק הלא נכון. כשהתיק מתפוצץ כמה דקות מאוחר יותר, הוא מוצא עצמו נרדף על ידי סוכן CIA לא שגרתי , שון ברויאר (אדריס אלבה "לותר"). שון מבין די מהר שמייקל הוא רק פיון אבל כישוריו הם נכס, ומגייס אותו ל 24 שעות של מרדף מסחרר, בו הצמד הבלתי אפשרי הזה מגלה שגם הם מטרה בקנוניה גדולה הרבה יותר 


ריצ'רד מאדן: שחקן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון סקוטי. מוכר בעיקר בזכות תפקידו בסדרת הטלוויזיה המצליחה "משחקי הכס" בה שיחק את דמותו של רוב סטרק בין השנים 2011-2013. בעולם הקולנוע שיחק מאדן את נסיך החלומות בשובר הקופות "סינדרלה" משנת 2015. 


אידריס אלבה: זכה להצלחה רבה על תפקידיו השונים בטלוויזיה, כשבהם ראויים לציון מיוחד הופעותיו בסדרת המופת "הסמויה" בתפקיד סטרינגר בל ובסדרה "לות'ר" בתור הבלש ג'ון לות'ר עליו גם זכה בפרס גלובוס הזהב. בקולנוע אלבה הוא שחקן רב גוני ובין סרטיו הרבים סדרת סרטי גיבור העל "ת'ור" , "רוקנרולה", סדרת "סטארטרק" ולאחרונה דובב בשלושת סרטי דיסני פיקסאר: "ספר הג'ונגל", זוטרופליס" ו-"מוצאים את דורי" 


טריילר – https://www.youtube.com/watch?v=jYK4NScYV3U אורך הסרט- 92 דקות


לגלריה המלאה לחץ כאן

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!