קופת BRAVO!
BRAVO!


יובל שם טוב, רבקה מיכאלי, אודי גוטשלק, אביעד בנטוב, שון גיטלמן, שמוליק לוי, ליאת אזר, נאיה פדרמן, רומי אבירם, יובל גל, הילה ערן, עמי סמולרצ׳יק. 


האוצר מעבר לנהר 


במאי: קובי מחט 

תסריט: אלון גור אריה, קובי מחט ישראל 


2016 81 דקות דובר עברית מופץ ע"י סרטי יונייטד קינג 


העלילה 


סרט הרפתקאות קומי ומוזיקלי לכל המשפחה העוסק בחבורת ילדים שיוצאת בעקבות מפת אוצר, למחנה קיץ, כדי להציל את הספרייה האהובה עליהם שעומדת להיהרס.


את האוצר מנסה להשיג גם פקיד העירייה הנכלולי ברונו, שמעדיף לשטח את הספרייה ולהקים על חורבותיה חניון. 


 בדרכה תעבור החבורה הרפתקאות שידרשו מהם לגלות תושייה, אומץ לב, ודמיון, ויגלו ששיתוף פעולה הוא המפתח להצלחה. "האוצר מעברר לנהר" מה-28.7 בבתי הקולנוע

 

אלכס בת – 12 (נאיה פדרמן) ילדה חולמנית שיותר מהכול אוהבת ספרי הרפתקאות. 


תום בן – 12 (יובל גל) ילד צנום וחמוד, בעיני חבריו הוא חשוד כפחדן. 


מיה בת – 11 (רומי אבירם) צעירה מחבריה משום שקפצה כיתה. היא חכמה, כמעט חכמה מדי. 


ערן בן – 11.5 (שון גיטלמן) הילד המציק, ה"בריון" השכבתי שמאיר באלומה צרה את השריטה של כל אחד מחברי החבורה. 


חבורת ילדי מחנה הקיץ חבורת ילדים מגוונת בגילאי 10 – 12 , המשתתפים במחנה הקיץ, המייצגים קשת רחבה של ילדים. נאיה פדרמן, יובל גד ורומי אבירם בסרט החדש-"האוצר מעבר לנהר"


בצד הנוכלים ברונו בן – 40 (שמוליק לוי) פקיד עירייה נכלולי שעיקר עניינו ברווחים כלכליים מהירים, קנסות, דוחות ועוד. 


בלה בת – 30 (ליאת עזר) העוזרת המסורה של ברונו, למרות רודנותו והדרישות הבלתי סבירות בעליל שלו ממנה. 


יואקים קנטינה בן – 35 (יובל שם טוב) מנהל מחנה הקיץ שעסוק בעיקר בהמצאת פטנטים והמצאות שאינן פועלות כשורה ומתפוצצות לעיתים באופן מילולי בפניו. 


פראו קלמי בת – 75 (רבקה מיכאלי) הספרנית הוותיקה של הספרייה הציבורית. מחברת ספרי הרפתקאות תחת שמות כיסוי בקרוואן הנטוש שלה. 


קורקי ופומפה בני – 25-30 (אודי גוטשלק, אביעד בנטוב) המדריכים המקוריים וחסרי המושג של מחנה ה"יער הירוק". 


ניוקי בן – 40-45 (עמי סמולרצ׳יק) טבח המחנה, שיותר מהכול שונא לבשל. לילי בת - 25-30 (הילה ערן) עוזרת הטבח שיותר מהכול שונאת לשטוף כלים. במאי: קובי מחט מפיקים: הילה ערן הראל, משה אדרי, ליאון אדרי. תוכלו לראות גם את שמוליק לוי, ליאת עזר, יובל שם טוב, רבקה מיכאלי, אודי גוטשלק, אביעד בנטוב ועמי סמולרצ'יק מככבים בסרט החדש-"האוצר מעבר לנהר"


מפיק בפועל: מיקי רבינוביץ 

מאפרת ראשית: טניה ירושלמי 

מעצב תלבושות: דני בר שי 

מקליט ראשי: מוטי חפץ 

תאורן ראשי: אבישי אזולאי 

כוריאוגרפיה: אתי פולישוק 

מוסיקה מקורית: עמית פוזננסקי, חזי שקד 

מעצב אומנותי: יהודה אקו, 

עורך: יצחק צחייק 

תסריט: אלון גור אריה, קובי מחט 

צלם ראשי: בנג'י כהן 

מנהלת הפצה: לירון אדריסרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!