קופת BRAVO!
BRAVO!

האופרה הישראלית וחנה מוניץ יקבלו אות עמית כבוד מטעם אונברסיטת ת"א

מאת: אליצור ראובני

כשאומרים חנה מוניץ אומרים אופרה ולהיפך.
כי חנה מוניץ והאופרה הם תאומי סיאם שהולכים יחד כבר כמעט שני עשורים.
כמי שחווה שעות רבות במחיצתה, אני יכול להעיד, שהפגם היחידי שמצאתי באישה המיוחדת הזאת הוא שאי אפשר להגיד עליה מילה רעה וכולם אוהבים אותה. 
אין חולקין ואין עוררין על יכולות הניהול של חנה שתמיד משיגה הכל עם חיוך שלא מש מפניה גם כשכולם לחוצים ועצבנים רגעים ספורים לפני עליית המסך על מופע מקומי על אופרה מחו"ל.
אם זה לא מספיק,  רק תגידו ואוכל לכתוב ספר שלם על האופרה וחנה מוניץ לכן היה זה טבעי שהאופרה הישראלית וחנה מוניץ יקבלו אות עמית כבוד מטעם אוניברסיטת ת"א.

האות יוענק בטקס חגיגי שיתקיים באוניברסיטת ת"א ב-14 למאי 2015 בפתיחת מושב חבר הנאמנים הבינלאומי של האוניברסיטה
במלאת 30 לאופרה הישראלית – יוענק אות עמית כבוד מטעם אוניברסיטת ת"א לאופרה הישראלית ולחנה מוניץ, מנכ"ל האופרה הישראלית
האות יוענק בטקס חגיגי שיתקיים באוניברסיטת ת"א ב-14 למאי 2015 בפתיחת מושב חבר הנאמנים הבינלאומי של האוניברסיטה.
בנימוקי ההחלטה נאמר כי התואר מוענק בזכות: התרומה יוצאת דופן של האופרה הישראלית במהלך 30 שנות פעילותה להעשרת התרבות הישראלית ולקידום אמנות המוסיקה הקלאסית, על הרפרטואר המגוון של הפקות ברמה עולמית, המהווה עדות למקוריות האמנותית בישראל, על המקום המכובד במפת האופרה הבין-לאומית, שהושג תחת שרביטה של חנה מוניץ; על המחויבות לטיפוח מצוינות בקרב דורות חדשים של זמרים, במאים, מנצחים ומעצבים ישראליים ועל ההופעות באתרים ציבוריים, הפרויקטים הקהילתיים והתוכניות החינוכיות הייעודיות, שמנגישים את אמנות האופרה לכלל הציבור הישראלי.
חנה מוניץ הצטרפה לאופרה הישראלית עם הקמתה בשנת 1985, ועומדת בראשה מאז 1995. בתפקידה הקודם שימשה כמנהלת שיווק, יחסי ציבור ופרויקטים מיוחדים בתיאטרון הקאמרי בתל אביב. היא זכתה במספר פרסים ותארים - ביניהם הוענק לה אות אשת העיר תל-אביב על פועלה ותרומתה לעיר בשנת 2006 ותואר האבירות קומנדטורה ((Commendatore במסדר ההצטיינות ( (Order of Meritשל הרפובליקה האיטלקית בשנת 2011.

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!