קופת BRAVO!
BRAVO!

בילוי נעים אתר התרבות החדש של ישראל

אדות:


40 שנות עבודה בנושא ספורט, חדשות, פוליטיקה, טלוויזיה, עיתונות ותרבות הובילו אותי כצלם וכתב בערוצי המדיה השונים במדינת ישראל, להחלטה להיות חלק בעולם המדיה העכשווי העתידי ששמו "אינטרנט"


את דרכי בעולם האינטרנט התחלתי עם הופעתו לראשונה בתחילת שנות האלפיים. אך באותם ימים התעבורה ברשת הייתה לקוייה עקב יכולת טכנולוגית מוגבלת של אותם ימים שהלכה והתפתחה עם השנים מתעבורה של חצי מגה דאז התפתחה התעבורה באמצעים הטכנולוגיים עד כדי פס רחב של-100 מגה  וכבר היום הניצנים הראשונים של 1 טרה (1000 ג'יגה) הולך להיות סטנדרט בעולם כולו, מה שהופך את רשת האינטרנט לרשת טלוויזיה און-ליין נגישה לכל אחד ואחד, הנושא בידו מכשיר סלולרי או כל מכשיר אחר המחובר לרשת וואי-פיי לאינטרנט.


ב2012 הייתה רשת האינטרנט מהירה פי-10 והיה זה אך טבעי, לחזור ולהכנס שוב לתכני אינטרנט כחלק מעולם תקשורת חדשנית. 


לא מעט תרמה הרשת החברתית-"פייסבוק" כטריגר לאתרי אינטרנט רבים, ו"בילוי נעים" החל את דרכו בחשבון "פייסבוק" הפרטי.


בתחילת 2012 שימש החשבון האישי לתשתית, ובתחילת 2013 הוקם דף ה"פייסבוק" של "בילוי נעים", וב 28 לדצבר 2013 עלה לרשת האתר "בילוי נעים".


בדצמבר 2014 עבר האתר "מתיחת פנים" לממשק מודרני וידידותי ובאותו זמן הפך אתר היוטיוב את שמו ל"בילוי נעים" וכך נוצרה קבוצה תומכת ודינמית הלוקחת חלק ומשפיעה בתרבות המקומית ששמה "בילוי נעים" 


איחודו של האתר ובשפע התצלומים המובאים כנלווים לדיווחים כחלק בלתי נפרד מאופיו של חשבון הפייסבוק


בילוי נעים יוטיוב חצה תוך שנה את רף מיליון הכניסות, והיום הוא עומד על 3000 כניסות יומיות.

סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!