קופת BRAVO!
BRAVO!

הסרט טד -2 החל מה.. 25-06-15 בבתי הקולנוע

מאת :אליצור ראובני

צילומי סטילס בערב ההקרנה :אליצור ראובני

סינופסיס – טד 2
בבתי הקולנוע החל מה – 25.06.15 
בהפצת גלובוס מקס
ז'אנר: קומדיה
משתתפים: מארק וולברג, אמנדה סייפריד, ליאם ניסן, מורגן פרימן, סת' מקפרלן, ג'סיקה בארת'
בימוי: סת' מקפרלן 


                  טד 2, מה-25.6. בבתי הקולנוע


טד 2! מבית היוצר של סת' מקפרלן (איש משפחה) מגיע ההמשך ללהיט המפתיע מ – 2013, אשר היה הסרט הנצפה ביותר בישראל באותה השנה בו צפו למעלה מחצי מיליון צופים! בכיכובו של מארק וולברג והדובון המדבר שלו טד. 
הפעם טד וג'ון (מארק וולברג) עדיין חיים את החלום בבוסטון, ג'ון רווק מאושר וטד מתחתן עם חברתו תמי- לין (בארת') אותה הכיר בעבודתו כקופאי בסופרמרקט. כאשר בעיות בחיי הנשואים הטריים מתחילות לצוץ, השניים מחליטים להביא ילד ראשון לעולם. תקוות הזוג נרמסות כאשר כמה עניינים טכניים עומדים בדרכם וגופי הממשל שוללים מטד את הזכות להיות הורה חוקי לילד. כעט נדרש טד לצאת למסע נגד גופי הממשל ולהוכיח בבית המשפט שהוא אנושי. 
אורך הסרט: 120 דקות 


על השחקנים 
סת' מקפרלן (קולו של טד, במאי)
סת' מקפרליין (אלברט סטארק / תסריט / בימוי / הפקה) הוא איש רנסנס אמיתי, בעל כישרונות שמקיפים כל היבט של תעשיית הבידור. מקפרליין יצר חלק מהתוכן הפופולארי ביותר בטלוויזיה. 
מקפרליין החל את הקריירה שלו בלימודי אנימציה ועיצוב בבית הספר לעיצוב של רוד איילנד. הכישרון עד מהרה התגלה על ידי בכירים בפוקס, שהציעו לו ליצור מצגת של טייס. במהלך ששת החודשים הבאים, מקפרליין יצר, אנימציה, כתב, הפיק, ביים, כמו גם סיפק את כל קולות של הדמויות גבריות הראשיות לזמן קצר של שבע דקות שבסופו של דבר הפכו ל Family guy. הוא היה בן 25 שנים, כאשר הסדרה שודרה ב FOX, מה שהופך אותו למנהל תוכנית הצעיר ביותר בתולדות טלוויזיה. 


טד וג'ון לפני צלילה

 טד, בקולו של סת' מקפרלן הבמאי


מארק וולברג
וולברג, החל את דרכו על המסך הגדול בסרט "לילות בוגי" (1997), בו גילם שחקן פורנו צעיר המתחיל את צעדיו הראשונים בתעשייה בשנות ה-70 המאוחרות. מכאן הדרך לתהילה הייתה קצרה וולברג כיכב בשורה ארוכה של שוברי קופות, בניהם: המהמר, רובוטריקים 4: עידן ההכחדה, רווח וכאב, עיר שבורה, המהמר ועוד. 


אמנדה סייפריד
כיכבה לאחרונה בסרט שובר הקופות "עלובי החיים". החלה בגיל 15 לשחק בתפקידים שוליים וב-2002 החלה לשחק בסדרה "כל ילדיי". ב-2004 השתתפה לראשונה בסרט קולנוע - ילדות רעות, לאחר מכן הופיעה בתפקידי משנה נוספים בסרטים תשע נשמות ואקדח אמריקאי ב-2005 ואלפא דוג ב-2006. במקביל, בשנים אלו שיחקה בסדרה ורוניקה מארס. בין השנים 2006 - 2011 כיכבה בסדרה אהבה גדולה. בתקופה זו שיחקה בסרטי קולנוע כגון היפוך, מאמה מיה! והגוף של ג'ניפר.

ג'ון מימין(מארק וולברג)  וסמנת'ה משמאל(אמנדה סייפריד) עם טד (סת' מקפרלן)


סרטים חדשים 2017


"אחרי הסערה"
ריוטה, בלש פרטי ומהמר כפייתי, חי בצל התהילה בה זכה בעבר כסופר מצליח. לאחר מות אביו הקשיש, מבין ריוטה שהוא חייב לקחת את חייו בידיים וליצור קשר מחודש עם משפחתו. לילה של מזג אוויר סוער במיוחד מעניק לו הזדמנות להתפייס עם אמו ואשתו לשעבר ולזכות מחדש בלבו של בנו הצעיר.

"מהיר ועצבני 8"
כשנתיים אחרי מאורעות הסרט השביעי בסדרה, דומיניק טורטו ולטו נמצאים בירח הדבש שלהם, בעוד בריאן אוקונור ומיה פרשו מן המשחק, ואילו שאר חברי הצוות מפוזרים וחיים חיים נורמליים. אבל אז, הכול משתנה כאשר אישה מסתורית ורבת עוצמה העונה לשם סייפר מפתה את דום לתוך עולם של פשע וטרור שממנו הוא ככל הנראה לא מסוגל לברוח, מה שמוביל אותו לבגוד בחבריו.

"בייבי בוס"
כאשר מגיע תינוק חדש למשפחה, הוא מתחיל להיות הבוס של כולם ושל אחיו הגדול בן ה-7. אנימציה.
 
"פטרסון"
פטרסון הוא נהג אוטובוס בעיר פטרסון, ניו ג'רזי. הוא משורר חובב שכותב בספרון קטן שירים שהוא הוגה במהלך יומו, הבנוי תמיד סביב אותה שגרה. לאורה אשתו היא ההפך המושלם. הוא תומך בחלומותיה באהבה גדולה בעוד היא מנסה לשכנעו לקדם את שיריו.

"פורעי חוק"
כשקבוצה של שודדי בנקים מבצעת את השוד המושלם, מסתלקת עם מיליון דולר במזומן ומשאירה מנהל בנק מת בעקבותיהם, מוזעקת למקום יחידת העילית של סוכני ה-FBI. במהרה מתחילים להתגלות סימנים המובילים לבעלים של הבנק ולקוחותיו ה״מועדפים״. כשהיחידה חופרת עמוק אל תוך התיק, הבולשת מבינה שדברים אינם כפי שהם נראים, וכדי להתיר רשת סבוכה של הונאה ושחיתויות הם חייבים לדחוף את עצמם אל הסף - היכן שהקווים בין טוב לרע מטושטשים.

"בין העולמות"
משפחה דתית בירושלים של ימינו. הבן יוצא בשאלה וחי בנתק מוחלט מהוריו. בני הזוג הולכים ומתנתקים זה מזו והקשר המשפחתי כולו נקרע בין העולמות. מפגש דרמטי בין האם, לחברתו הצעירה של הבן המסתירה את זהותה, מאלץ את האם לבחור בין דאגתה ואהבתה לבנה החילוני לבין אמונתה הדתית.

"לחגוג את החיים"
 אווה, אלמנה ומורה בגמלאות, מקבלת בטעות צ'ק ביטוח חיים על סכום של 5 מיליון דולר במקום 50 אלף הדולר שהובטחו לה. בעידודה של חברתה הטובה, מאדי, מחליטה אווה לא לדווח על הטעות ולהפקיד את הצ'ק בבנק. ביחד הן יוצאות למסע תענוגות ובזבוזים באיים הקנריים, כשבעקבותיהן דולקות המשטרה, חברות הביטוח והתקשורת.

"אני דניאל בלייק"
הזוכה בפרס דקל הזהב פסטיבל קאן 2016. דניאל בלייק, נגר בן 59 מניוקאסל, אשר מצב בריאותו אינו מאפשר לו לעבוד, נאלץ לראשונה בחייו לפנות לקבלת עזרה. קייטי, בחורה צעירה ואמא חד הורית לשני ילדים, מגיעה לעיר במסגרת פרויקט דיור לנזקקים ומנסה להתחיל חיים חדשים. דרכיהם מצטלבות בעת ביקורם הראשון במשרד הרווחה. לצד המאבק בממסד והקשיים הרבים, נרקם בין השניים קשר מיוחד של עזרה וערבות הדדית.

"דרדסים: הכפר האבוד"
מפה מסתורית שולחת את דרדסית וחבריה הטובים: בר-מוח, בר-כוח וביש-גדא, למירוץ לעמקי היער האסור אשר מלא ביצורים קסומים, על מנת למצוא את היער האבוד המסתורי לפני המכשף הרשע גרגמל. הם יוצאים למסע מלא בהרפתקאות וסכנה על מנת לגלות את הסוד הגדול בתולדות הדרדסים.

וידאו

קופת BRAVO!